MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 5201432

nr 520 1432

Chiffonjé

1890-tal, valnöt, längd: 100, djup: 55, höjd: 146 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 21 april 2008

21/4 15:55:26 1      Vinnande bud